Tootekood #
03/49560052

Augusaag 29 mm Hole Dozer

Eesrindlik tehnoloogia tagab maksimaalse tootlikkuse.
Loe veel
10.70 /tk
03/49560052
tk
  • Eesrindlik tehnoloogia tagab maksimaalse tootlikkuse.
  • Hambakonstruktsioon – Hambakonstruktsioon varieeruva 4–6 hambaga ühe tolli kohta ja positiivse 10° hambanurgaga annab järgmised eelised. - Kiirem ja jõulisem lõikamine. - Parem soojuse hajutamine lõikamise ajal tagab, et hambad püsivad kauem teravana.
  • Hammaste materjal – Augusae hammaste valmistamiseks kasutatakse Matrix II tüüpi erikvaliteediga kiirlõiketerast. Matrix II teras sisaldab 8% koobaltit, mis võimaldab hammastel säilitada originaalse kõvaduse isegi metalli lõikamisel tekkivate kõrgete töötemperatuuri korral.
  • Augusae kere – 1,27 mm paksune terasest augusae kere on jäik, et säilitada oma kuju, kuid ühtlasi ka elastne. - Efektiivne saagimissügavus on 41 mm.
  • Tagaseina konstruktsioon – Tagaseinad valmistatakse paksust terasest, seega augud ei suurene aja jooksul. - Paksud tagaseinad lisavad tugevust ja jäikust, minimeerides vibratsiooni. - 4 kaasaveopadruni tihvti auku, et võlli hõlpsasti paigutada. - Perfektselt valmistatud ümmargune tagasein, mis on eriti tähtis suure läbimõõduga augusaagide puhul.
  • Diagonaalsed pilud aitavad südamikku eemaldada ja väljutada.


Kasutamine:

  • Ülikvaliteetsed tootmistehnoloogiad tagavad suure pöörlemistäpsuse, seetõttu sobivad need augusaed kasutamiseks nii käsipuuride kui vertikaalpuurpinkidega (ainult käsitsi etteandmisega).


Kvaliteetne augusaagide valik on täiuslik lahendus igat tüüpi materjalide lõikamiseks:

  • Teras tugevusega kuni 1000 N/mm² - Roostevaba teras ja happekindel teras - Mitteraudmetallid - Malm - Alumiinium - Puit - MDF-plaat.
Baasandmed
EAN kood
45242192939
Hankija tootekood
49560052
Spetsifikatsioon
Päritolumaa
Ameerika Ühendriigid
Bränd/kaubamärk
MILWAUKEE
Omadused
Diameeter
29 mm
Toote mõõdud
Toote netokaal
0.086 kg
Toote brutokaal
0.095 kg
Pakendi mõõdud
Pakendi pikkus
52 mm
Pakendi laius
100 mm
Pakendi kõrgus
40 mm
Sarnased tooted (15)