Makseviisid

Pangalink

 

Pangalingi kaudu on võimalik e-poes ostu vormistada kiirelt ja mugavalt! E-poes pakume pangalingiga maksmist Swedbank, SEB, Luminor, COOP, CITADELE, LHV, REVOLIT panga klientidele. Pangalingiga saab tasuda ainult kogu kauba maksumuse. Tasumisel on maksevahendajaks ESTO AS, keda FEB AS on volitanud enda nimel makseid vahendama. Kui ostu sooritades vajutate „Maksma“ nuppu, siis suunatakse Teid Esto AS platvormile, kust on võimalik valida sobiv pangalink. Peale maksekorralduse kinnitamist lahkuge internetipangast vajutades nuppu „Tagasi kaupmehe juurde“.


Krediitkaart

 

E-poest on võimalik ostu sooritada kasutades Visa/Mastercard makseviisi, mille vahendajaks on Nets Estonia AS. Kui ostu sooritades vajutate „Maksma“ nuppu, siis suunatakse Teid Nets Estonia AS platvormile, kuhu on võimalik sisestada oma krediitkaardiandmed. Peale maksekorralduse kinnitamist lahkuge internetipangast vajutades nuppu „Tagasi kaupmehe juurde“.

 


Ettemaksuarve

 

Ettemaksuarve annab võimaluse tasuda e-poe kauba eest ülekandega 72h jooksul. Valides makseviisiks „Ettemaks“, saadetakse peale tellimuse vormistamist e-mailile tellimuskinnitus, mis sisaldab ülekande tegemiseks vajalikke pangarekvisiite. Kui 72h möödudes pole makse laekunud, tühistatakse Teie tellimus automaatselt.


Järelmaks

 

Pakume võimalust maksta mugavalt ja kiiresti osamaksete kaupa! Võimalik on valida FEB järelmaksu, Esto 3 järelmaksu ning LHV järelmaksu vahel. Tutvu järelmaksu tingimustega siin.