Kuidas osta?

Tutvu meie tootekataloogiga.

Kui olete leidnud endale sobiva toote, siis valige kogus ning vajutage nuppu "LISA OSTUKORVI".

Ostukorvis saad ühel lehel täita kõik vajaliku info.

  1. Püsikliendi konto olemasolul logi ennast sisse või registreeru uue kliendina. Samuti võid ostu sooritada külalisena.
  2. Täida vajalikud kontaktandmed transpordiks. Püsikliendina saad need andmed edaspidisteks ostudeks salvestada.
  3. Vali sobiv transpordiviis: kuller või väiksemate ja mittepurunevate esemete korral ka pakiautomaat. Pakume ka võimalust tulla kaubale ise järgi kõikidesse FEB-i kauplustesse. Tutvu transporditingimustega Transporditingimuste lehel.
  4. Vali sobiv makseviis: Swedbank, SEB, Luminor, LHV või kaardimakse (Visa/Mastercard). Pakume ka FEB, Esto 3 ning LHV järelmaksu. Järelmaksu tingimustega saate tutvuda siin. Järelmaksu puhul suunatakse Teid automaatselt teenusepakkuja kodulehele.
  5. Tutvu kindlasti ka oma õiguste ja kohustustega vajutades "Müügitingimused" ja lisa linnuke lahtrisse "Nõustun müügitingimuste ja isikuandmete töötlemisega".
  6. Kui kõik on korrektne, siis vajuta "Maksma". Paari minuti jooksul saabub Sinu e-mailile ka tellimuse kinnitus ning Sinu tellimus läheb töösse.
  7. Kui valisid kauba kättesaamiseks kullerteenuse, helistab kuller eelnevalt ette. Kui tellisid kauba pakiautomaati, oota teavitust SMS-iga.

Enne kauba vastuvõtmist ja allkirja andmist kullerile, soovitab feb.ee toote(d) üle kontrollida. Nähtavate vigastuste korral soovitab feb.ee kaupa mitte vastu võtta. Allkirjastades saatelehte kinnitab Klient, et kauba üleandmise momendil oli pakend ja selle sisu terve.

Nii lihtne ja kiire see ongi!

 

E-poe kontakt

E-R   8:00 - 17:00

Telefon: 56 888 315

e-pood@feb.ee