Garantii info

AS-is FEB müüdava kauba tootmisvigade kohta esitatud pretensioonid lahendatakse koostöös kaubamärgi esindaja ja tootjaga.

Kaubamärkide garantii esindajate kohta saate informatsiooni AS FEB kontaktnumbril 6548500 või feb@feb.ee.

Seadmete ja materjalide kasutamisel tuleb kinni pidada kasutusjuhenditest (kasutustingimustest). Ostjal on õigus esitada pretensioon tootmisvigade kohta kahe aasta jooksul kauba ostmisest. Pretensiooni esitamisel on aluseks ostudokument (arve, kassatšekk).

Kui ostja esitab kauba kohta pretensiooni ja selgub, et tegemist ei ole tootmisveaga, korvab ostja kõik pretensiooni lahendamisega seotud kulud (transport, töö, remondimaterjalid, ekspertiisikulud, jne.) vastavalt kehtivale hinnakirjale.

  • Transpordikulu: Tallinnas 22,80 eurot/ tund, väljaspool Tallinna lisandub 0,45 eurot/km (hind sisaldab 20% käibemaksu).
  • Spetsialisti töö: 11,52 eurot/tund (hind sisaldab 20% käibemaksu).
  • Ekspertiisitasu vastavalt eksperdi arvele. 

Kaubamärgi esindajad:

 

UPONOR

Peeter Soovik

peeter.soovik@uponor.com

+372 605 2089

LAUFEN , JIKA

Anna Varres

anna.varres@ee.laufen.com

+372 5665 0589

ORAS

Tarmo Pajus

tarmo.pajus@oras.com

+372 5330 1605

FRANKE

Eliser OÜ

teenindus@eliser.ee

+372 665 0090

HANSGROHE

Raul Kallas

raul.kallas@hansgrohe.com

+372 5698 0818

GEBERIT , IFÖ , IDO

Priit Roostalu

priit.roostalu@geberit.com

+372 5666 7367

IWS

Vaimar Vill

vaimar.vill@iwsgroup.ee

+372 526 8143

AVK

Jurgis Trams

jutr@avkgroup.com

+371 2562 1995

GROHE

Georg Mihhailov

georg.mihhailov@yahoo.com

+372 503 8971

RAVAK

Diana Ljaugodaite

info@ravak.ee

+372 506 0910

GUSTAVSBERG , VILLEROY & BOCH

claim.gbg.ee@gustavsberg.com

+372 646 0312

GRUNDFOS

info@pumbahooldus.ee

+372 5650 8004

PLASTOR

ladu@plastor.ee

+372 6796756

ARISTON / REGENT

info@sevi.ee

+372 636 6525

WILO

info@wilo.ee

+372 650 9780